O nas

DOŚWIADCZENIE I PROFESJONALIZM

Firma GRADOS rozpoczęła działalność w 2003 roku. Wieloletnia praktyka pozwoliła nam stać się ekspertami w zakresie zastosowania próżni i sprężania gazów w różnych sektorach przemysłu. Z usług naszego serwisu pomp próżniowych i innych urządzeń korzysta wielu stałych Klientów. Regularnie podnosimy nasze kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach i prezentacjach nowych rozwiązań w zakresie stosowania próżni, pomp próżniowych, sprężonego powietrza i automatyki przemysłowej. Dzięki profesjonalnej obsłudze i rzetelności stale powiększamy grono Klientów, darzących nas zaufaniem.

 

SZEROKA GAMA PRODUKTÓW I KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

W asortymencie GRADOS znajdują się nowoczesne urządzenia takie jak pompy próżniowe, sprężarki, dmuchawy i elementy pneumatyki oraz części zamienne firm Atlas Copco, Nitto Kohki, Schwarzer, DVP, Finder Pompe, Mehrer, Monarch, Faggiolati, Delavan oraz Mindman. Naszym Klientom pomagamy na każdym etapie przedsięwzięcia – od doradztwa technicznego, poprzez projektowanie systemów, aż do realizacji kompletnych instalacji. Oferujemy również okresowe przeglądy i konserwacje oraz serwis dmuchaw, pomp i innych urządzeń. Dzielimy się zdobytym doświadczeniem, prowadząc specjalistyczne szkolenia.

 

DOSTOSOWANIE DO POTRZEB KLIENTA

Głównym celem proponowanych przez nas rozwiązań jest ich skuteczność. Niepowtarzalna oferta oraz elastyczność naszych specjalistów pozwalają dostosować się do potrzeb każdego Klienta, proponując optymalne, ekonomiczne rozwiązania, jednocześnie osiągając oczekiwaną efektywność.

 

Zapraszamy do kontaktu!

JESTEŚMY DYSTRYBUTOREM:

Atlas Copco
6
5
4
3
2
1

GRADOS Dariusz Sewruk
NIP: 113-153-25-48
REGON: 015515706
biuro@grados.pl

Siedziba:
Grupy AK Północ 2/usł. 8
00-713 Warszawa
tel. / fax: +48 22 891 23 88

Oddział:
Stara Dębowa Wola 55
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
tel.: +48 41 263 36 07
fax: +48 41 243 40 11